"Ev dışı tüketiminde temizlik kağıtları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlayan ULTIMA KURUMSAL TEMİZLİK ve GIDA PAZARLAMA plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz. "


Misyonumuz : Türkiye’nin en beğenilen, güvenilen, doğru ve kaliteli hizmetini veren firması olmaktır.


Vizyonumuz : Hedeflerimizi gerçekleştirirken hiç tartışmasız ahlaki değerlerimizden ödün vermeyecek, çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak, karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak dürüst, adil ve şeffaf olacağız.


Değerlerimiz : Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız. Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.
Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur.Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.Sözümüzü tutarız. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz. Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz.Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz. Zamanı ve imkânları, doğru ve etkin kullanmak, israf etmemek Her zaman iyi niyeti, önyargısız olarak pozitif düşünmeyi esas almakKalite Politikası : Süreçlerimizin her aşamasında kaliteyi vazgeçilmez bir unsur olarak görüp ; hizmetlerimizin gelişim ve sürekliliğini, müşteri, tedarikçi, iş ortağı ve iş görenlerimizin beklentileri ile eşgüdümlü olarak güncelleyip iş tatmini ve yetkinliğini en üst seviyede sağlayarak kalite yaklaşımımızı sürekli iyileştirerek geleceğe taşımaktır.