İnsan Kaynakları Politikamız : Çalışanların mensubu olmaktan gurur duyduğu bir şirket olmak…

Hedeflere Kendini Adama : Şirket amaçlarımız doğrultusunda, bireysel ve toplu olarak her zaman üstün bir performans standardında ısrarcı olmak. Güçlü bir sorumluluk duygusu sergileyerek daima sahiplenmek.

Dürüstlük : Şirketin çıkarları ve etik kurallar doğrultusunda her zaman dürüst davranmak. Söylediğini yapmak veya yaptığını söylemek.

Sürekli Öğrenme : Deneyimlerden faydalanmak ve hatalardan ders almak konusunda kişisel gayret göstererek sürekli gelişmek ve iyileşmek için kendini teşvik etmek.

Saygı : Bütün seviyelerle yapıcı bir biçimde iletişim ve etkileşim kurmak ve her birey/departmanın, mükemmelliğe ulaşmak ve bu seviyede kalmak konusunda vazgeçilmez olduğunu akıldan çıkarmamak.

Takdir ve Ödüllendirme : Yüksek performansı takdir etmek ve düşük performans konusunda harekete geçerek, 'kazanan bir ekip olma' amacına bağlı kalmak.

Kendine Güven : Şirket amaçlarımız doğrultusunda, bireysel ve toplu olarak her zaman üstün bir performans standardında ısrarcı olmak. Güçlü bir sorumluluk duygusu sergileyerek daima sahiplenmek.

Pozitif Enerji : İnsanlara, olaylara, hayata olumlu bir bakış açısıyla bakmak. Sorunları fırsatlara dönüştürmek. Baskı altında dahi konuları bütün yönleriyle, yapıcı ve öğrenmeye yönelik bir biçimde değerlendirmek.